Portfolia uczestników

Prezentujemy prace uczestników naszych szkoleń wykonane na zajęciach i w trakcie pracy samodzielnej.

Karol Sochacki

Zapraszamy do kontaktu z Panem Karolem, absolwentem Szkoły Zimowej BIM: karol.sochacki@icloud.com

Dagmara Siek

Zapraszamy do kontaktu z Panią Dagmarą absolwentką Szkoły Zimowej BIM: s_dagmara@poczta.onet.pl

Patrycja Szumilas

Zapraszamy do kontaktu z Panią Patrycją, absolwentką Szkoły Zimowej BIM: p.szumilas@gmail.com

Maciej Kowalik

Zapraszamy do kontaktu z Panem Maciejem, absolwentem Szkoły Zimowej BIM: maciek.kowalik94@gmail.com

Anna Bierówka

Zapraszamy do kontaktu z Panią Anną, absolwentką Szkoły Zimowej BIM: aniabierowka02@gmail.com

Ewa Bryś

Zapraszamy do kontaktu z Panią Ewą, absolwentką Szkoły Zimowej BIM: ewa.brys@saint-gobain.com

Bartosz Jachimczak

Zapraszamy do kontaktu z Panem Bartoszem, absolwentem Szkoły Letniej BIM: b.j.jachimczak@gmail.com ...

Anna Tenerowicz-Jedwabny

Zapraszamy do kontaktu z Panią Anną, absolwentką Szkoły Letniej BIM: a.tenerowicz.jedwabny@gmail.com ...

Magdalena Kwiecień

Zapraszamy do kontaktu z Panią Magdaleną, absolwentką Szkoły Letniej BIM: kwiecienem@poczta.fm

Magdalena Pruchnicka

Zapraszamy do kontaktu z Panią Magdaleną magda.pruchnicka@onet.pl, absolwentką szkolenia Revit 1 i 2 stopień.

Oliwia Podobińska

Zapraszamy do kontaktu z Panią Oliwią o.podobinska@op.pl, absolwentką szkolenia Revit 1 i 2 stopień.

Klaudia Pikor

Zapraszamy do kontaktu z Panią Klaudią klaudia.pikor@gmail.com, absolwentką szkolenia Revit 1 i 2 stopień.

Wioletta Nowak

Zapraszamy do kontaktu z Panią Wioletta wiolettamarianowak@gmail.com, absolwentką szkolenia Revit 1 i 2 stopień.

Łukasz Chmiel

Zapraszamy do kontaktu z Panem Łukaszem, lucca3@interia.pl, absolwentem szkolenia Revit 1 i 2 stopień.

Kinga Wielgus

Zapraszamy do kontaktu z Panią Kingą kingawielgus.kw@gmail.com, absolwentką szkolenia Revit 1 i 2 stopień.