Portfolia uczestników

Prezentujemy prace uczestników naszych szkoleń wykonane na zajęciach i w trakcie pracy samodzielnej.

Marta Zatoka

Zapraszamy do kontaktu z Panią Martą, absolwentką Szkoły Zimowej BIM: marta_zatoka@o2.pl

Honorata Włudarczyk

Zapraszamy do kontaktu z Panią Honoratą, absolwentką Szkoły Zimowej BIM: honoratawludarczyk@gmail.com

Katarzyna Sapota-Zawalska

Zapraszamy do kontaktu z Panią Katarzyną, absolwentką Szkoły Zimowej BIM: sapota.katarzyna@gmail.com

Michał Pliszek

Zapraszamy do kontaktu z Panem Michałem, absolwentem Szkoły Zimowej BIM: pliszek.michal@gmail.com Plomba w...

Maciej Niburski

Zapraszamy do kontaktu z Panem Maciejem, absolwentem Szkoły Zimowej BIM: maciej.niburski@wp.pl

Celestyna Kura

Zapraszamy do kontaktu z Panią Celestyną, absolwentką Szkoły Zimowej BIM: celestynakura@gmail.com Plomba w zabudowie liniowej, model Architektury

Edyta Pawlak

Zapraszamy do kontaktu z Panią Edytą, absolwentką Szkoły Zimowej BIM: edytapawlak1991@gmail.com

Mikołaj Lasota

Zapraszamy do kontaktu z Panem Mikołajem, absolwentem Szkoły Zimowej BIM: m.lasota95@gmail.com

Wiktor Gniewek

Zapraszamy do kontaktu z Panem Wiktorem, absolwentem Szkoły Zimowej BIM: wiktor.gniewek@gmail.com

Krzysztof Galiszewski

Zapraszamy do kontaktu z Panem Krzysztofem, absolwentem Szkoły Zimowej BIM: krzysztof.galiszewski@o2.pl

Emilia Dudzińska

Zapraszamy do kontaktu z Panią Emilią, absolwentką Szkoły Zimowej BIM: emiliadudzinskaarch@gmail.com

Michał Bylica

Zapraszamy do kontaktu z Panem Michałem, absolwentem Szkoły Zimowej BIM: themikkius@gmail.com

Marcin Bednarz

Zapraszamy do kontaktu z Panem Marcinem, absolwentem Szkoły Zimowej BIM: marciin.bednarz@gmail.com

Karol Szpek

Zapraszamy do kontaktu: szpek.karol@gmail.com Prezentujemy wybrane efekty po szkoleniu Revit 1 i 2 stopień naszego uczestnika.

Sabina Klewar

Zapraszamy do kontaktu: s_abina@wp.pl Prezentujemy kilka z projektów wykonanych podczas szkolenia Revit 1 i 2 stopień.