Portfolia uczestników

Prezentujemy prace uczestników naszych szkoleń wykonane na zajęciach i w trakcie pracy samodzielnej.

Bartosz Jachimczak

Zapraszamy do kontaktu z Panem Bartoszem, absolwentem Szkoły Letniej BIM: b.j.jachimczak@gmail.com ...

Anna Tenerowicz-Jedwabny

Zapraszamy do kontaktu z Panią Anną, absolwentką Szkoły Letniej BIM: a.tenerowicz.jedwabny@gmail.com ...

Magdalena Kwiecień

Zapraszamy do kontaktu z Panią Magdaleną, absolwentką Szkoły Letniej BIM: kwiecienem@poczta.fm

Magdalena Pruchnicka

Zapraszamy do kontaktu z Panią Magdaleną magda.pruchnicka@onet.pl, absolwentką szkolenia Revit 1 i 2 stopień.

Oliwia Podobińska

Zapraszamy do kontaktu z Panią Oliwią o.podobinska@op.pl, absolwentką szkolenia Revit 1 i 2 stopień.

Klaudia Pikor

Zapraszamy do kontaktu z Panią Klaudią klaudia.pikor@gmail.com, absolwentką szkolenia Revit 1 i 2 stopień.

Wioletta Nowak

Zapraszamy do kontaktu z Panią Wioletta wiolettamarianowak@gmail.com, absolwentką szkolenia Revit 1 i 2 stopień.

Łukasz Chmiel

Zapraszamy do kontaktu z Panem Łukaszem, lucca3@interia.pl, absolwentem szkolenia Revit 1 i 2 stopień.

Kinga Wielgus

Zapraszamy do kontaktu z Panią Kingą kingawielgus.kw@gmail.com, absolwentką szkolenia Revit 1 i 2 stopień.

Jakub Pietrzak

Zapraszamy do kontaktu z Panem Jakubem, japietrzak96@gmail.com absolwentem szkolenia Revit 1 i 2 stopień.

Marta Zatoka

Zapraszamy do kontaktu z Panią Martą, absolwentką Szkoły Zimowej BIM: marta_zatoka@o2.pl

Honorata Włudarczyk

Zapraszamy do kontaktu z Panią Honoratą, absolwentką Szkoły Zimowej BIM: honoratawludarczyk@gmail.com

Katarzyna Sapota-Zawalska

Zapraszamy do kontaktu z Panią Katarzyną, absolwentką Szkoły Zimowej BIM: sapota.katarzyna@gmail.com

Michał Pliszek

Zapraszamy do kontaktu z Panem Michałem, absolwentem Szkoły Zimowej BIM: pliszek.michal@gmail.com Plomba w...

Maciej Niburski

Zapraszamy do kontaktu z Panem Maciejem, absolwentem Szkoły Zimowej BIM: maciej.niburski@wp.pl