Dostępne kursy

Navisworks ONLINE

Szkolenie ONLINE z programu Navisworks Manage. Kup dostęp ONLINE! Wykrywanie kolizji, tworzenie harmonogramu budowy i animacji.

Revit ONLINE

Szkolenie ONLINE z programu Revit. Kup dostęp ONLINE! Modelowanie, tworzenie rodziny, zestawienia i warianty projektu. 

Revit Szybki Start

Darmowe szkolenie, w którym stworzysz prosty projekt domu jednorodzinnego. Od fundamentów aż po dach. Dla osób z branży i tych, którzy chcą wybudować dom.

Prowadzący: Wojciech Ciepłucha

Dynamo

Materiały dydaktyczne dla osób biorących udział w szkoleniu Dynamo 1 stopień. Po rejestracji na szkolenie prosimy o poproszenie o dostęp.

TOB PK BIM

Technologia BIM w kosztorysowaniu i organizacji budowy. E-learning dedykowany kadrze dydaktycznej i studentom z Katedry Zarządzania w Budownictwie Politechniki Krakowskiej.

Revit 1 i 2 Stopień

Materiały dydaktyczne do kursu Revit 1 i 2 stopień. Modelowanie domu jednorodzinnego od fundamentów do dachu, tworzenie prostej rodziny, modelowanie budynku biurowego. Tworzenie zestawień materiałów i powierzchni, szablon widoku. Współpraca na modelu centralnym i na platformie BIM360. Arkusze widoku z prezentacją projektu. Filmy video z nagraniami pulpitu instruktora z głosem z sali podczas zajęć, pliki do ćwiczeń .rvt i .rte, przykładowe budynki i rodziny (bloki).

Szkoła BIM

E-learning wspomagający szkolenie Szkoła BIM, którą możesz zakupić tutajZnajdziesz tu prezentacje, filmy, materiały dydaktyczne, szablony i biblioteki.

3ds Max – Materiały Dydaktyczne

Materiały dydaktyczne z programu 3ds Max 2019. Modelowanie bryl, Editable poly, nakładanie i edycja materiałów, teksturowanie, ustawienie kamery, renderowanie w silniku Arnold. Filmy video z nagraniami pulpitu instruktora z głosem z sali podczas zajęć, pliki do ćwiczeń .max, przykładowe budynki i tekstury.