Available courses

Revit 1 i 2 Stopień

Materiały dydaktyczne z programu Revit 2020. Modelowanie domu jednorodzinnego od fundamentów do dachu, tworzenie prostej rodziny, modelowanie budynku biurowego. Tworzenie zestawień materiałów i powierzchni, szablon widoku. Współpraca na modelu centralnym i na platformie BIM360. Arkusze widoku z prezentacją projektu. Filmy video z nagraniami pulpitu instruktora z głosem z sali podczas zajęć, pliki do ćwiczeń .rvt i .rte, przykładowe budynki i rodziny (bloki).

Revit Interiors

A course supporting Revit Interiors training. Find presentations, videos, teaching materials, templates and libraries here.

                                  

Revit wnętrza

Kurs wspomagający szkolenie Revit Wnętrza. Znajdziesz tutaj prezentacje, filmy, materiały dydaktyczne, szablony i biblioteki.

                                  

Revit 1 Stopień Online - Dom Jednorodzinny

   

Zapisz się już dziś na szkolenie Revit 1 Stopień Online!

Materiały do szkolenia będą pojawiały się stopniowo.


Szkoła BIM

Kurs wspomagający szkolenie BIM. Znajdziesz tutaj prezentacje, filmy, materiały dydaktyczne, szablony i biblioteki.

3DSMax

Materiały dydaktyczne z programu 3ds Max 2019. Modelowanie bryl, Editable poly, nakładanie i edycja materiałów, teksturowanie, ustawienie kamery, renderowanie w silniku Arnold. Filmy video z nagraniami pulpitu instruktora z głosem z sali podczas zajęć, pliki do ćwiczeń .max, przykładowe budynki i tekstury.