Available courses

Revit 1 Stopień Online - Dom Jednorodzinny

Szkolenie online z modelowania w BIM domu jednorodzinnego. Stworzysz dokumentację techniczną do projektu budowlanego.

Revit Szybki Start

Darmowe szkolenie, w którym stworzysz prosty projekt domu jednorodzinnego. Od fundamentów aż po dach. Dla osób z branży i tych, którzy chcą wybudować dom.

Revit 1 stopień Online - Dom jednorodzinny - instalacje

Szkolenie online, w którym nauczysz się tworzyć instalacje MEP w domu jednorodzinny. Woda ciepła i zimna, wentylacja, kanalizacja.

Revit 2 stopień Online - Budynek mieszkalny

Szkolenie online, w którym nauczysz się modelować w BIM budynek mieszkalny do pozwolenia na budowę.

Revit 2 stopień Online - Budynek mieszkalny - przedmiary materiałów, kolizje i symulacja

Szkolenie online, w którym nauczysz się tworzyć przedmiary materiałów, symulacje procesu budowy i wykrywać  kolizje na projekcie budynku mieszkalnego.

3ds Max 1 stopień Online - Wizualizacja domu jednorodzinnego

Szkolenie online, w którym nauczysz się  modelować w 3ds Max dom jednorodzinny i tworzyć fotorealistyczne wizualizacje.

Revit wnętrza 1 stopień - Modelowanie mieszkania i rodzin

Szkolenie online, w którym nauczysz się modelować mieszkanie w BIM od podstaw oraz tworzyć dokumentacje techniczną dla wykonawców.

Szkoła BIM

E-learning wspomagający szkolenie Szkoła BIM, którą możesz zakupić tutajZnajdziesz tu prezentacje, filmy, materiały dydaktyczne, szablony i biblioteki.

3ds Max – Materiały Dydaktyczne

Materiały dydaktyczne z programu 3ds Max 2019. Modelowanie bryl, Editable poly, nakładanie i edycja materiałów, teksturowanie, ustawienie kamery, renderowanie w silniku Arnold. Filmy video z nagraniami pulpitu instruktora z głosem z sali podczas zajęć, pliki do ćwiczeń .max, przykładowe budynki i tekstury.

Revit 1 i 2 Stopień

Materiały dydaktyczne z programu Revit 2020. Modelowanie domu jednorodzinnego od fundamentów do dachu, tworzenie prostej rodziny, modelowanie budynku biurowego. Tworzenie zestawień materiałów i powierzchni, szablon widoku. Współpraca na modelu centralnym i na platformie BIM360. Arkusze widoku z prezentacją projektu. Filmy video z nagraniami pulpitu instruktora z głosem z sali podczas zajęć, pliki do ćwiczeń .rvt i .rte, przykładowe budynki i rodziny (bloki).

Revit wnętrza

E-learning wspomagający szkolenie Revit Wnętrza. Znajdziesz tutaj prezentacje, filmy, materiały dydaktyczne, szablony i biblioteki. Kup szkolenie na bim.edu.pl. 

Revit Interiors

A course supporting Revit Interiors training which you can buy here. Find presentations, videos, teaching materials, templates and libraries here.