Wyprzedzaj innych. Zdobądź certyfikat.

Najważniejsze powody, dla których warto uzyskać…

Umiejętności zapewniające uznanie w branży

Wyróżnij się i zdobądź uznanie branży za wiedzę specjalistyczną w zakresie oprogramowania Autodesk®. Certyfikat Autodesk potwierdza, że masz wiedzę i umiejętności niezbędne, aby efektywnie spełniać potrzeby Twojej firmy.

Demonstrowanie wiedzy specjalistycznej w zakresie najnowszych technologii Autodesk

Autodesk stale doskonali oferty oprogramowania. Pokaż szkole lub pracodawcy, że wyprzedzasz innych, zdobywając certyfikaty dotyczące najnowszych wersji oprogramowania.

Poprawa własnych wyników i korzyści dla firmy

Przygotowywanie się do certyfikacji pomaga poprawić produktywność, ponieważ w trakcie nauki do egzaminu rozwijasz posiadane umiejętności i zyskujesz nowe. Zapewnij firmie korzyści, skupiając się na umiejętnościach, projektach i zadaniach ważnych dla pracodawcy i danej branży.

Pewność siebie i uznanie współpracowników

Certyfikacja pomoże określić kierunki własnego rozwoju, wykraczające poza opis stanowiska czy stopień lub tytuł naukowy, a także zapewni poczucie satysfakcji. Uzyskanie certyfikatu może łączyć się z prestiżem i uznaniem wśród współpracowników.

Świadectwo umiejętności pomagające utrzymać lub zmienić stanowisko

Certyfikaty mogą dać Ci przewagę podczas ubiegania się o awans lub w związku z rozwojem kariery zawodowej. Pokazują, że angażujesz się w pracę i interesujesz się branżą. Dodatkowo, w związku z tym.że certyfikaty Autodesk są udzielane na całym świecie, możesz posługiwać się nimi w wielu różnych miejscach.

Przynależność do elity profesjonalistów

Nie każdy może spełnić rygorystyczne wymagania certyfikacji Autodesk. Zostań członkiem doborowego grona profesjonalistów, którzy zrealizowali program dzięki nauce i zaangażowaniu. Po ukończeniu certyfikacji Autodesk otrzymasz oficjalny certyfikat i logo Autodesk, a Twoje dane trafią do bazy certyfikowanych specjalistów Autodesk z całego świata.

Korzystanie z rozwiązań lidera branży

Uzyskasz certyfikat w zakresie oprogramowania używanego przez ponad 10 milionów profesjonalistów w 185 krajach. Produkty Autodesk pomagają oszczędzać czas i pieniądze, umożliwiają efektywną współpracę oraz zmieniają sposób realizowania pomysłów. Autodesk to światowy lider w dziedzinie oprogramowania inżynieryjnego, do rozrywki i projektowania 3D. Pomaga projektantom przekształcać wyzwania w szanse, opracowywać lepsze rozwiązania i wyróżniać się na tle konkurencji.

Łatwy dostęp do zasobów i narzędzi do nauki

Autodesk oferuje wraz z partnerami i Autoryzowanymi Centrami Certyfikacji pomoc w przygotowaniach do egzaminu. Udostępnia plany nauczania, testy, oficjalne podręczniki szkoleniowe Autodesk i kursy prowadzone w Autoryzowanych Centrach Szkoleniowych Autodesk (ATC®). Można z nich korzystać na całym świecie.

Wybór odpowiedniego poziomu certyfikacji

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z oprogramowaniem Autodesk, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, możesz wybrać odpowiedni dla siebie poziom. Poziomy certyfikacji to: User, Profesjonalistą i Specialist.