Certyfikacja Autodesk
Wyprzedzaj innych. Zdobądź certyfikat.

piramida

Umiejętności zapewniające uznanie w branży

Wyróżnij się i zdobądź uznanie branży za wiedzę specjalistyczną w zakresie oprogramowania Autodesk®. Certyfikat Autodesk potwierdza, że masz wiedzę i umiejętności niezbędne, aby efektywnie spełniać potrzeby Twojej firmy.

Świadectwo umiejętności pomagające utrzymać lub zmienić stanowisko

Certyfikaty mogą dać Ci przewagę podczas ubiegania się o awans lub w związku z rozwojem kariery zawodowej. Pokazują, że angażujesz się w pracę i interesujesz się branżą. Dodatkowo, w związku z tym, że certyfikaty Autodesk są udzielane na całym świecie, możesz posługiwać się nimi w wielu różnych miejscach.

Przynależność do elity profesjonalistów

Nie każdy może spełnić rygorystyczne wymagania certyfikacji Autodesk. Zostań członkiem doborowego grona profesjonalistów, którzy zrealizowali program dzięki nauce i zaangażowaniu. Po ukończeniu certyfikacji Autodesk otrzymasz oficjalny certyfikat i logo Autodesk, a Twoje dane trafią do bazy certyfikowanych specjalistów Autodesk z całego świata.

Poprawa własnych wyników i korzyści dla firmy

Przygotowywanie się do certyfikacji pomaga poprawić produktywność, ponieważ w trakcie nauki do egzaminu rozwijasz posiadane umiejętności i zyskujesz nowe. Zapewnij firmie korzyści, skupiając się na umiejętnościach, projektach i zadaniach ważnych dla pracodawcy i danej branży.

Pewność siebie i uznanie współpracowników

Certyfikacja pomoże określić kierunki własnego rozwoju, wykraczające poza opis stanowiska czy stopień lub tytuł naukowy, a także zapewni poczucie satysfakcji. Uzyskanie certyfikatu może łączyć się z prestiżem i uznaniem wśród współpracowników.

Demonstrowanie wiedzy specjalistycznej w zakresie najnowszych technologii Autodesk

Autodesk stale doskonali oferty oprogramowania. Pokaż szkole lub pracodawcy, że wyprzedzasz innych, zdobywając certyfikaty dotyczące najnowszych wersji oprogramowania.

Autodesk Certified User

Egzamin trwa 50 minut.

Składa się z 30 pytań z odpowiedziami wielokrotnego wyboru, wymagających odpowiedniego dopasowania elementów, wskazywania i klikania („hot-spot”) oraz z zadań praktycznych, których celem jest określenie, czy uczestnicy kursu rozumieją zasady działania oprogramowania Revit Architecture i potrafią się nim efektywnie posługiwać.

Zalecane przynajmniej 50 godz. pracy w programie.

Zapisy

Autodesk Certified Professional

Egzamin trwa 120 minut.

Składa się z 35 pytań, z których większość wymaga utworzenia lub zmodyfikowania pliku danych w oprogramowaniu Revit Architecture, a następnie wpisania odpowiedzi we właściwym polu. Do innych typów należą pytania z odpowiedziami wielokrotnego wyboru, wymagające dopasowania odpowiednich elementów oraz wskazywania i klikania.

Zalecane przynajmniej 400 godz. pracy w programie.

Zapisy

Jak zdobyć certyfikat?

Autodesk Certified User i Professional
 • Wybór oprogramowania

  Określ właściwą aplikację: AutoCAD, Revit Architecture.

 • Sprawdzenie wymagań

  Przejrzyj plan przygotowań do egzaminu Autodesk – przeczytaj kompleksowy przewodnik po egzaminie, w którym wyszczególniono niezbędne umiejętności.
  Dostępne przewodniki:

 • Egzamin

  Aby uzyskać certyfikat Autodesk, musisz zdać egzamin certyfikacyjny Autodesk. Zapisy na certyfikat User i Professional.

 • Rejestracja na egzamin

  Wybierz program i miasto. Egzamin odbędzie się w wyznaczonym terminie w Naszej siedzibie.

 • Zalety certyfikacji

  • Większe umiejętności i uznanie – certyfikaty Autodesk stanowią dowód posiadanych umiejętności i wiedzy oraz zapewniają uznanie w branży.
  • Certyfikat elektroniczny – po przyznaniu certyfikatu uzyskujesz dostęp do elektronicznej wersji, którą możesz wydrukować i oprawić w
   ramkę. Możesz wygenerować dowolną liczbę kopii.
  • Logo certyfikacji – po zdaniu egzaminu certyfikacyjnego otrzymasz oficjalne logo certyfikacji Autodesk, które możesz zamieścić na wizytówkach, w życiorysach i na papierze firmowym, aby pokazać, że posiadasz certyfikat Autodesk.