Zapraszamy do kontaktu z Panem Jakubem, japietrzak96@gmail.com absolwentem szkolenia Revit 1 i 2 stopień. Jakub Pietrzak – BIM Engineer from bim.edu.pl
Zapraszamy do kontaktu z Panią Martą, absolwentką Szkoły Zimowej BIM: marta_zatoka@o2.pl Marta Zatoka - Winter BIM School in Cracow - BIM Coordinator from bim.edu.pl
Zapraszamy do kontaktu z Panią Honoratą, absolwentką Szkoły Zimowej BIM: honoratawludarczyk@gmail.com Honorata Wludarczyk - Winter BIM School in Cracow - BIM Coordinator from bim.edu.pl
Zapraszamy do kontaktu z Panią Katarzyną, absolwentką Szkoły Zimowej BIM: sapota.katarzyna@gmail.com Katarzyna Sapota Zawalska - Winter BIM School in Cracow - BIM Coordinator from...
Zapraszamy do kontaktu z Panem Michałem, absolwentem Szkoły Zimowej BIM: pliszek.michal@gmail.com Plomba w zabudowie liniowej, model Architektury Plomba...
Zapraszamy do kontaktu z Panem Maciejem, absolwentem Szkoły Zimowej BIM: maciej.niburski@wp.pl Maciej Niburski - Winter BIM School in Cracow - BIM Coordinator from bim.edu.pl
Zapraszamy do kontaktu z Panią Celestyną, absolwentką Szkoły Zimowej BIM: celestynakura@gmail.com Plomba w zabudowie liniowej, model Architektury Plomba w zabudowie liniowej, model Konstrukcji
Zapraszamy do kontaktu z Panią Edytą, absolwentką Szkoły Zimowej BIM: edytapawlak1991@gmail.com Edyta Pawlak - Winter BIM School in Cracow - BIM Coordinator from bim.edu.pl
Zapraszamy do kontaktu z Panem Mikołajem, absolwentem Szkoły Zimowej BIM: m.lasota95@gmail.com Mikolaj Lasota - Winter BIM School in Cracow - BIM Coordinator from bim.edu.pl
Zapraszamy do kontaktu z Panem Wiktorem, absolwentem Szkoły Zimowej BIM: wiktor.gniewek@gmail.com Wiktor Gniewek - Winter BIM School in Cracow - BIM Coordinator from bim.edu.pl

Szkoła BIM

Case study